Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » AstraZeneca második oltás...

AstraZeneca második oltás után milyen mellékhatásokat tapasztaltatok, aki esetleg már túl van rajta?

Figyelt kérdés

Az első oltás után egy napig tartó lázzal járó influenzaszerű tüneteim voltak,amik azonban az oltás utáni másnapra szépen megszüntek.


Köszönöm a válaszokat!



2021. ápr. 29. 13:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha neked ez vicces
2021. ápr. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Cubina ***** válasza:
42%

Ha valaki azt írja, hogy meghalt valakije az oltást követően, miért kell lepontozni, meg lehazugozni azonnal?


A halálesetek meghaladják a nekünk közölt számokat (hírzárlat van ezzel kapcsolatban), de még ha nem is haladnák meg, akkor is bárki meghalhat az oltástól (például allergiás volt valamelyik összetevőre, csak nem tudott róla, vagy koronás volt eleve, nem lett tesztelve és ráoltottak, ami nem túl egészséges dolog.) Nagyon sok kérdésnél írják többen is, hogy valakije meghalt az oltás után, ilyennel nem szoktak viccelődni az emberek, pláne egy ilyen helyzetben nem, amikor csomó ember meghalt már.


Nekem az egyik barátom keresztapja halt meg az oltás másnapján (70 éves volt), az orvos boncolás nélkül nyugtatta meg a gyászolókat, hogy BIZTOS nem az oltástól történt a haláleset. Persze bármitől meghalhatott, csak kicsit gyanúsak azok az esetek, amikor egy egészséges, jó erőben lévő ember hirtelen meghal, miután oltást kapott.



A koronától is meg lehet halni, de ugyanúgy az oltástól is, sőt e kettő dolog nélkül is nagyon sokan halnak meg mindenféle okok miatt. Velük senki se törődik, az "természetes" ugyebár, ha rákban vagy bármi más betegségben, balesetben, éhezés, öngyilkosság vagy gyilkosság miatt halnak meg több százezren naponta a világon.


Néhány hozzászóló hogy mondhatja biztosra, hogy: NEM AZ OLTÁSTÓL HALT MEG VALAKI"?


Nem is ismerték a szegény áldozatot, körülményeket sem ismerik, de mégis mindenki hazudik, akinek meghalt valakije, vagy esetleg nem is az oltástól halt meg.

2021. máj. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
93%
Azért hiszik sokan azt hogy kamuzik, amit egyébként csak ő tudhat biztosan, mert rengeteg a vakcinaellenes ember, akik ki tudja mi okból, de telenyomatják az internetet hazugságokkal. Valószínűleg azért mert ők fosnak a vakcináktól vagy egyszerűen hűséges követőik a balliberális propagandának.
2021. máj. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Na estére belázasodtam, rázott a hideg. Ma gyenge vagyok, fáj a fejem... szerintem 1-2 nap és rendbe jövök.
2021. máj. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
3 hete folyamatos fejfájás szédülés, ugrál a pulzusom, vérnyomás az egekben, már bánom hogy beadattam az a xart
2021. máj. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!