Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Astrazenecások! Milyen volt...

Astrazenecások! Milyen volt az oltás? Vannak mellékhatások?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 23. 08:47
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Nálam 24 órával az oltás után jelentkeztek mellékhatások. Fájt az oltás helye, és baromi fáradtnak éreztem magam. Egy napig feküdtem, nem nagyon tudtam rendesen ülni, mert lefárasztott, a második nap még inkább feküdtem, de jobb volt, harmadnapra meg mintha kicseréltek volna, csak az oltás helye fájt még egy hétig.
2021. ápr. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Kb. 10 órával az oltás után elkezdett rázni a hideg, de annyira, hogy nem tudtam megnyomni a lázmérő gombját, wc-re se tudtam kimenni. Egész éjszaka és nagyrészt még másnap is lázas és nagyon fáradt voltam. Fájt a fejem is. Az oltás helyén még egy héttel később is volt egy dudor, ami nyomásra fájdalmas volt. De túl lehet élni. 😅

23N

2021. ápr. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Aznap semmi, masnap ugy keltem, mint aki influenzas. Se laz, se natha de a tobbi. Az az altalanos fejbevert erzes, sajgo szemek, nyirokmirigyek es izmok.

Este elmult, ekkor nagyon eros meleget ereztem meg.

Angliaban elek, azert lenyeges, mert itt mediaban is van errol szo, meg nagyon sokan kaptak ezt, es ugyanezeket eltek meg. Akar eros fejfajas is lehet, es ketto-negy nap is lehet nemely embereknel.

Viszont szabad gyogyszert bevenni. A Nurofen nekem csodat tett este, banom, hogy elobb nem vettem be.

2021. ápr. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%

Oltást követő 13. órában elkezdett rázni a hideg, rá pár órára ezt felváltotta a hőhullám. láz és izzadás. Az oltást követő napon influenza szerű tüneteim voltak, fájtak az izületeim, az izmaim, a fejem, a torkom és ami nagyon meglepett, hogy fájt a bőröm, de annyira, hogy nem tudtam végighúzni a kezemet a karomon. Az oltás helyén a vállam is nagyon bedagadt, de arra már nem volt erőm, hogy borogassam, főleg úgy, hogy a bőrfájdalom miatt a takarót is alig bírtam elviselni. Lázam egész nap volt, 4 óránként bevett algopyrin mellet 38,4 volt tartósan. Igazából egész nap aludtam. Oltást követő 2. nap reggelén se láz, se izületi fájdalom, se fejfájás, ezek mind eltűntek. Egyedül a fáradtságérzet és az izomfájdalom maradt meg, igazából úgy éreztem magamat, mintha másnapos lettem volna. Oltást követő 4. napon már kutya bajom se volt. Egy, ami megmaradt, egy/másfél hétig, az a karfájdalom az oltás helyén, de igazából azt megúszhattam volna, ha időbe eszembe jut, hogy borogassam.


18/L

2021. ápr. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%

Oltás után közvetlenül nagyon gyenge fejfájás, de lehet, hogy csak beképzeltem magamnak. Egyébként érzékenyebb a bal karom az oltás helyénél. Illetve érezhetően megnőtt a nemi vágyam, egyértelműen az oltás után 1-2 nappal kezdődött, alig hittem el, utánanéztem, és nem én vagyok az egyetlen, aki ilyet tapasztalt. :D [link]


25/F

2021. ápr. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt mint az első kommentelőnek.
2021. máj. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!