Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Emberek, akiket beoltattak az...

Emberek, akiket beoltattak az angliai vakcinával, voltak mellékhatások?

Figyelt kérdés

Engem jövőhét péntekre írtak fel és most tudtam meg. Az epilepsziám miatt kapom meg ilyen hamar, alapból még nem kapnám meg. Véleményeket írjatok légyszi!


17L



2021. ápr. 29. 14:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az Astrára gondolsz?
2021. ápr. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Két kollégámat oltották vele 1 hónapja, semmi bajuk nem lett. Az egyik 52 a másik 31 éves.
2021. ápr. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Első, igen arra csak nem jutott eszembe a neve
2021. ápr. 29. 14:16
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
En is azt kaptam es egyaltalan nem vettem eszre semmit ... meg itt vagyok pedig olyan regen kaptam mar, hogy lassan ezt is meg kellene ismetelni :)
2021. ápr. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%
Nem kell betojni az oltastol es egyaltalan ne foglalkozz a vakcina giszteruaval ... kapsz egy szurit, ennyi az egesz ... nem fogsz tole erezni semmit, nem fog uszohartyad noni, nem lesznek pikkejeid ... ne aggodj :)
2021. ápr. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Huh.. Köszönöm szépen a megnyugtató válaszokat! :D
2021. ápr. 29. 14:37
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
17 évesen hogyhogy Astrát kapsz (tudtommal 18 alatt még csak Pfizerrel oltanak - vagy nem Magyarországon vagy)? Amúgy epilepsziától függ. Azért egy magas láz indukálhat görcsrohamot, szóval figyelj oda a legapróbb tünetekre is!
2021. ápr. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%

Angliaban elek, itt senki nem fel az Astra Zenecatol. Regesreg milliokat oltottak vele, mielott kiragadtak a halaleseteket.

Viszont kozismert, hogy mellekhatasa van, es szinte nem hallottam olyanrol, akinek masnap, vagy 1-2 esetleg negy napig ne lett volna valami.

De semmi ijeszto, csak influenza-szeru. Masnapra nem csinalnek programot.

Nekem masnap reggeltol estig volt kellemetlen, de nem bantam. A vegen normalis, ha nagyon meleged lesz.

2021. ápr. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
23 vagyok, tesóm 18, mindketten ezt kaptuk. Aznap este láz, izomfájdalom, gyengeség napokig. Van, akinek a szeme fáj tőle. Ilyenekre készülnék, másnapra tényleg ne tervezz semmit, meg ha reggel kapod, aznapra se nagyon.
2021. ápr. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! :D
2021. ápr. 29. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!