Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Párom koronás, mikortól...

Párom koronás, mikortól találkozhatnék vele biztonsággal?

Figyelt kérdés

Mikot beteg lett már, aznap találkoztunk de csoda folytán nem kaptam el, negatív vagyok. Én oltva vagyok de attól nem örülnék a koronának es a környezetemben meg nem mindenki kapta meg a 2. vakcinát de már nagyon hiányzik a párom és ekiatt sokat össze kapunk. Szerintetek 10 nap után már találkozhatnék vele? Mondjuk ha nincs szájra puszi. Vagy az lehet akár?

Nagyon lebetegedett, sosem volt még ilyen beteg, pedig 22 éves.



2021. máj. 1. 11:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%

Elvileg 10 nap.

Nekem 9 napig tartott.szerintem tök hülyeség, hogy amikor lejár a 10 nap, nem néz a betegre a kutya se, nem nézik meg, hogy gyógyult-e már. Menjen vissza dolgozni, meg emberek közé.

Bocsi, kicsit eltereltem a témát ☺️

2021. máj. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
72 óra láztalanság után találkozhatsz vele.
2021. máj. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Az utolsó tünet napjától számított 3 tünetmentes napot követő naptól.
2021. máj. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
És ha valaki covidos, de nem lázas? 🤔😁
2021. máj. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
17%
Ne smároljatok, hanem 🍆💦😝 és nem lesz baj :D
2021. máj. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hát még csak 5 nap telt el, ezert egyelőre nem aktuális, láza nincs már de még nincs jól sem. Nem tudom a 10. napom jó lesz-e már a tali.. :D

#5 a párom hiányzik, nem a szex feltétlenül 😅

2021. máj. 1. 11:58
 7/11 anonim válasza:
100%
A 11.-en lehet leghamarább!!!!!!!
2021. máj. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"És ha valaki covidos, de nem lázas?"


Nagyon igazad van, nekem covid alatt nem ment 37˙ fölé a hőmérsékletem, és 10 nap után mehettem, amerre láttam. Mondjuk 10 nap után tünetem már nem volt, de azért igazán letesztelhettek volna.

2021. máj. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerencséd volt, ha lehet ilyet mondani :)

Én 9 napig voltam nagyon nagyon rosszul, utána elmúlt a láz, de nagyon gyenge voltam hetekig. És ez a fura, hogy nem erdekel senkit, hogy fertőző, vagy nem, mehetsz amerre látsz..

2021. máj. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
én amikor covidos voltam több,mint egy hónapig pozitív voltam. De ismerek olyat is, aki még tovább. elvileg a teszt a legkisebb vírus jelenlétet is kimutatja, de akkor már az illető nem fertőző. nem tehetik meg az emberek,hogy egy hónapig ne dolgozzanak meg bezárva legyenek a 4 fal közé, ezért nem tesztelnek. azt mondják 10 nap után már nem fertőző, akkor sem ha pozitív. persze ezt úgy értve,hogyha elsétálsz mellette az utcán vagy együtt dolgozol vele nem akkor, ha mondjuk a párod.
2021. máj. 4. 00:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!