Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a gond?

Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már évek óta tapasztalom, hogy sokszor, de inkább ritkábban, olyan érzésem van, mintha muszáj lenne sírnom, mert ha nem, akkor nem múlik el. Viszont ha sírok, általában elmúlik.

Mellette még a vérnyomásom is 100 fölé megy. A semmitől. Fekszem az ágyon, valamit csinálok, akkor is. Egyszerűen csak érzem, hogy fáradt vagyok, és mintha kilométereket futottam volna.

Sokan azt mondják, depressziós vagyok. Csak hát ha az is vagyok, mitől?

Egyébként, tudni kell, hogy valószínűleg a pajzsmirigy betegségem is rájátszik. (alul működő pajzsmirigy betegséggel élek, gyógyszert szedek.)



2021. máj. 2. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia nem kötekedni akarok de ha a vefnyomásod 100fölé megy az jó. :) Amúgy igen a pajmirigy közre játszhat benne.
2021. máj. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Senior Séf ***** válasza:
A pajzsmirigy egy háromlábú széket képez az agyalapi miriggyel és a mellékvesével. Akármelyik lábát rúgod ki, borul az egész szék.
2021. máj. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. #1-es, igen, a vérnyomásnak tényleg 100 fölött kell lennie, de én pulzust akartam írni, bocsánat.
2021. máj. 3. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!