Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ajánljátok az oltást Covid-19...

Ajánljátok az oltást Covid-19 ellen?

Figyelt kérdés
21 éves nő vagyok, asztmám, vérnyomásom van, és elég sok allergiám van, például két fajta antibiotikumra, meg az algocalminra. Sok rosszat hallottam az oltások felől, hogy vérögképződést okoz, meg sok embernek jött ki tőle allergiás reakciója stb, és nem tudom bevegyem e az oltást... sok megosztó véleményt hallottam, még orvosoktól is, neten sok orvos ajánlja, míg a háziorvosom például ellenzi, sőt ő maga sem akarja bevenni... Én szerettem volna megkapni, mert a betegségeim miatt félek, hogy elkapom a koronavírust és esetleg nagyobb bajom lehet tőle, nem szívesen kerülnék az intenzívre, de nem is szívesen lennék rosszul/halnék bele az oltásba. Olyat is hallottam, hogy volt, aki beoltotta magát és meghalt Covidban utána... Tehát fogalmam sincs mit tegyek. Ti mit ajánlanátok? Bevennétek a helyzetemben, vagy várnátok még vele, hátha kijön egy jobb oltóanyag, vagy amíg lesz több fejlemény a meglevkkel kapcsolatban?

2021. máj. 5. 19:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

#10: Nem tudom, az ismerőseid mit terjesztenek, de neten terjed egy átszerkesztett kamu doksi, gyanítom, sokan annak dőlnek be. Ez az, amit ki kell tölteni, és alá kell írni:


[link]

2021. máj. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
41%

Ha haziorvosod oltasellenes, akkor nagyon gyorsan szabadulj meg tole. Haziorvoskent illene olyan tudas birtokában lennie, ami megmagyarazza miert jok az oltasok. Többek kozott az oltasok miatt nincs kanyaro jarvany, nincs mar fekete himlo, se polio(jarvanyos gyermekbenulas), szorult vissza az ebola Afrikaban, kevesebb no hal meg hpv virus okozta rakban es meg sorolhatnam.


Az ilyen haziorvos egy sarlatan. Meg azt elfogadnam hogy nem bizik a keleti vakcibakban, de nem ertem mi kifogasa a Pfizer a Moderna es az Astra ellen..



Egyertelmu, hogy neked kell oltast kapnod. Szakemberrel konzultalj, na a sarlatan haziorvosoddal, aki nathat es influenzat gyogyit.

2021. máj. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
37%
2021. máj. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!