Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongás ellen ajánljatok...

Szorongás ellen ajánljatok légyszi valamit?!

Figyelt kérdés
Nehéz légzés, remegés, szédülés... Biztos valakinek ismerős panaszok. Légyszi ajánljatok valamit ezek csökkentésére. Pl. ha munkahelyen jön rám ilyen rosszullét, hogyan kezeljem?
2011. aug. 29. 12:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem a diaphilin segített sokat.
2011. aug. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Ez nem normális.Menj egy pszihológushoz. Egy ember nem szoronghat az életében.
2011. aug. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet pánikbetegség is. Mindenképp keress fel egy pszichológust, de addig is ha ezeket érzed vegyél be 1 szem Hova tablettát. Ez gyógnövényekből készül , nem lehet hozzászokni. De ki kell deríteni, mi okozza a feszültséget benned.
2011. aug. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Pánikbetegségem volt régebben, azóta néha előjönnek ezek a tünetek. Akkor voltam pszichológusnál, kaptam is gyógyszert, de nem szeretnék rászokni semmire.
2011. aug. 29. 15:33
 5/9 anonim válasza:
írtam privit
2011. aug. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kiújult a pánikbetegséged. Menj el orvoshoz, mielőtt rögzülnek a kellemetlen tünetek. Ha régebben már kaptál rá gyógyszert és az használt, és nem szoktál rá, akkor most miért nem mered szedni? Én is pánikbeteg vagyok és tudom, hogy ha ilyen durva tünetek jönnek, akkor csak az orvos és a gyógyszer segít. Nekem 4 hónap alatt lezajlik a betegség, de gyógyszerrel. Próbáltam egyedül megbirkózni vele, de nem sikerült. Pszihológus is sokat segíthet.
2011. aug. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!
2011. aug. 30. 09:11
 8/9 anonim ***** válasza:
[link] 2*1magneb6 és 3*3dl citromfű tea, pszichiáter ajánlotta, én is pánikbeteg vagyok!!!
2011. aug. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a 23:21-es vagyok ismét. Tanulj meg relaxálni. Nekem pszihológus tanította meg. Nagyon sokat segít. Igaz életfogytig kell csinálni, mert különben elfelejti az agy. Három hónap után már biztosan hat. Napi 3x5 percet vesz igénybe. Olvasd el "az elme gyógyító ereje" című könyvet.
2011. aug. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!