Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hallottál olyanról, aki a...

Hallottál olyanról, aki a sinopharm oltást követően belehalt a koronavírusba?

Figyelt kérdés

Úgy értem megkapta a 2. adagot is, eltelt pár hét, aztán elkapta a vírust és meghalt.


Édesanyám 73 éves, sinopharm 2. oltást követő 6. héten a minimum ellenanyag harmadát sem találták nala (15 a min., neki 4,6)...

Budapestre fogom vinni vírusneutralizációs tesztre az biztosan pontosabb képet mutat.

Addig is marad az idegeskedés, aggódás, csalódottság... :(



2021. máj. 8. 07:04
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Kivetelek mindig vannak, sajnos az oltasoknal is mint ahogy a gyogyszereknel, mindenki mashogy reagal ra.


En pfizert kaptam, ugye ott az a normál hogy semmi bajod nem lesz tole. Nekem sem volt, en mondjuk koronas is voltam mar. Baratnom meg belazasodott. Másik baratnom aki ilyen kinait kapott delelott 11kor,délután 3kor szinten 40 fokos laza lett.


Nem vagyok orvos de szerintem nem éri meg ezen idegeskedni. Lehet hogy anyukádnak nagyon jo az immunrendszere ezert lokte ki ennyire. Nekem családtagnal volt olyan, hogy koronas volt (iz-szag vesztes, laz) de 1 hetre ra szinte 0 ellenanyag. Mi se tudtuk hogy most ilyenkor mivan. Lehet egyébként hogy a teszt volt rossz. Kitudja? Orvost kerdeztetek?

2021. máj. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Hétfőn fogok orvossal konzultálni :(
2021. máj. 8. 07:27
 3/10 anonim ***** válasza:
99%
Megértem az aggodalmad de szerintem ne parázz ezen,lehet le leszek pontozva,de én nem méricskélném az ellenanyag szintet.
2021. máj. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Utolsó vagyok,én is kínait kaptam,én nem fogom megnézetni.
2021. máj. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Senior Séf ***** válasza:
71%
A kínai vakcina sok 60 éven felüli ember esetében nem képez védettséget. Csak ezt dicső vezérünk figyelmen kívül hagyta. Fontosabb a mutyi, mint néhány idős (tehát szerinte haszontalan) polgár élete.
2021. máj. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
10%

Nem ertem miert adatjatok be a kinait, olvassatok kulfoldi hireket is, egyertelmuen nem jo.

Az a baj, ha nem ved meg es nem vagy utana jogosult egy jobb vakcinara akkor mi lesz. Foleg ha idos emberekrol van szo, akiknel a fertozes veszelyesebb. A masik meg az, hogy ossze vissza jarkalnak az emberek abban a tudatban, hogy ok vedettek mikozben nem is.

Mi lesz ennek a vege, kivancsi vagyok.

2021. máj. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
A virológusok azt mondják, lényegtelen, hogy éppen mennyi ellenanyaga van. Az számít, hogy a szervezete már ismeri a vírust, így ha megfertőződik, be fog indulni az ellenanyagtermelés.
2021. máj. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
18%

7#

Persze hogy lényegtelen.A szervezet ismeri.

Csak okoskodnak.Az emberek 80%a ismeri,és a t ölő sejtek dolgoznak is,ahogy kell.külőnben mind megpusztultunk volna.Koronavirusok egyik fajtája,hasonlatos génszekvenciákkal.Már kiskorod óta nyelegeted őket.De persze kell ez a xar is okvetlen mindenkinek..Mer mér is ne.

2021. máj. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#6 Nem volt más, meg amúgy is örült szegény, hogy végre be lesz oltva... Akkoriban még olyan hírek jártak (februárban), hogy van olyan hatásos, mint a többi :(


#7 Legyen így!

2021. máj. 10. 19:35
 10/10 anonim ***** válasza:
55%
8: Semmi értelme nincs annak, mit mondasz.
2021. máj. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!