Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a problémám? Félek...

Mi lehet a problémám? Félek hogy valami nagyon súlyos betegség...

Figyelt kérdés

Egy hete kezdődött minden, készítettem magamnak ebédet és utánna fél órával hasmenésem lett és egész nap úgy maradt, aztán egész héten ez volt, hasmenés hasi fájdalom, plusz a székletem sárga volt végig, egyre jobban kezdett összeállni és a mai napon már égre újra barna normális volt a széklet, viszont tegnap óta iszonyatos hányingerem van, főleg evés után, már ha tudok mert az étvágyam is elment... nagyon rettegek hogy rák esetleg, anyukám próbál nyugtatni de én nagyon nehezen viselem.


Valakinek volt hasonló? Hozzá tartozik hogy mostanában eléggé sokat ittam, tényleg sokat+dohányzom is, tudom hogy nem kéne nem vagyok én se csőlátású, de egyébb okokból ráfüggtem ezekre a szarokra. Nagyon parázom, elmegyek majd orvoshoz is de szeretném tudni mire számíthatok hátha volt valakinek hasonló.


17/f


2021. máj. 9. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tedd le a cigit és ne vedelj.

Nemhiszem, hogy rákos lennél.

2021. máj. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez könnyen lehet a túl sok alkohol fogyasztástól...
2021. máj. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csorogj ra a haziorvosra:)
2021. máj. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kicsit szerintem kikészült a májad/epéd/gyomrod. Vegyél vissza, egyél könnyű, egészséges ételeket.
2021. máj. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Máj/epe problémára utalnak a tünetek. Jelentkezz be gasztroenterológiára.
2021. máj. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!