Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha a fenekemnél jött ki...

Ha a fenekemnél jött ki herpesz valószínűleg, akkor azzal nőgyógyászhoz vagy inkább bőrgyógyászhoz, sebészhez kellene esetleg menni? Nem vagyok benne biztos, hogy az, de sajnos nagyon gyanús,de szeretném, ha orvos is látna, kicsit megijedtem.

Figyelt kérdés

Pár napja sajnos kijött a fenekemnél (egészen pontosan pont az ánusz mellett) egy vörös duzzanat, amelyen apró hólyagok is jelentkeztek. Eleinte azt hittem aranyér, de sajnos a hólyagosodás miatt szinte biztos vagyok benne, hogy herpesz. Eléggé fájdalmas és viszket is. Vettem rá aciklovir krémet, de nem igazán érzem, hogy segítene. Emiatt szeretnék orvoshoz menni vele, viszont kicsit kérdőjeles számomra, hogy így mégis pontosan milyen orvoshoz kellene fordulnom. Minden segítséget szívesen fogadok!


30/L



2021. máj. 9. 21:34
 1/1 anonim ***** válasza:
A nőgyógyász és a bőr - és nemibeteg gondozó is jó választás, de én a helyedben inkább a nőgyógyászomhoz mennék, őt ismered, tud rólad mindent, és nem kell egy új orvost felfedezned.
2021. máj. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!