Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a gond?

Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Már 4 hónapja minden reggel csúnyán köhögök, mintha hurutos lenne, néha fel is jön az a cucc. De ez mindig csak reggel van, utána napközben elmúlik.

És szintén már 4-5 hónapja, hogy főleg fekve és ülésnél érzem ha nagyobb levegőt veszek, érzek egy nagyon furcsa érzést a hátamban. Nem szúr, nem fáj csak kellemetlen. Néha nem is tudok valamiért nagyobb levegőt venni.

Januárban voltam mell ultrahangon és mindent rendben találtak. Aztán már egy hónapja van, hogy időnként nagyon fáj vagy a jobb vagy a bal hónaljam.

Mi lehez ez? Én soha életemben nem dohányoztam, nem ittam alkoholt.

Megvagyok ijedve..

21 éves nő vagyok.



2021. máj. 13. 09:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha csak a reggeli köhögésed lenne, arra azt mondanám, hogy száraz a levegő és tegyél fel párologtatót.

Így az együtt panaszaid alapján viszont felkeresnék egy poszt covid klinikát.

2021. máj. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
*együttes
2021. máj. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!