Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ugye nem vér lehetett? Apró...

Ugye nem vér lehetett? Apró kis piros pöttyök székletben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Bevallom, elég hipochonder tudok lenni és én figyelem a székletem mielőtt lehúzom..

Zh hetem van, most szinte minden nap izgulok reggel, ma laza székletem volt. Világosbarna színe volt és ha naggyon közelről szemügyre vettem tűhegyni piros szemeket láttam. Tegnap grillfűszeres húst ettünk és a fűszer így meglátszódhat a laza székletben? Papíron is láttam picit, de nem tudtam elkenni, ugyanolyan mozgatható pötty maradt.

Akkor nem vér volt, ugye?



2021. máj. 13. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. Valószínűleg csak ételmaradék, esetben aranyér is okozhat friss vért. Aggódni akkor kell, ha szurokfekete a széklet, mert akkor a gyomorban vagy a belekben vérzés van.
2021. máj. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Közben olvastam egy gasztrós írását a témáról:

Ha friss, piros vér van az elvileg nem így jelenne meg, hanem csíkban vagy folyékonyan és valóban végbélből eredő vérzés.

A darabkák/apró pöttyök inkább valami emésztetlen ételdarabokra utalnak, plána ha nem kenhető el.

2021. máj. 13. 14:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Esetedben 100%, hogy paprika-darabkak a kajabol.
2021. máj. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!