Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyire fáj a covid teszt?

Mennyire fáj a covid teszt?

Figyelt kérdés
Ma megyek fél kilencre tesztet csináltatni, és egy kicsit félek szóval aki volt már meg tudja mondani hogy mennyire fájt neki?
2021. máj. 18. 07:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Semennyire! Nekem már többször csináltak, kicsit kellemetlen, de nem több.
2021. máj. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha garatból veszik semennyire
2021. máj. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Nemcsak garatbol veszik! Nekem tobbszor csinaltak es minden alkalommal orrbol is vettek mintat! A palcika egyik fele garatra van, a masik orra! Amugy nekem regen csinaltak eloszor - ilyen mintavetelt, es akkor egy eleg goromba novert fogtam ki! Borzaszto volt. Na onnantop kezdve, amikor csak megyek mindig elsutom, hogy nemreg volt orrmutetem, ha kerhetem legyenek gyengedebbek! Ez eddig mindig bevalt! Igy nem nagy ugy...Mondjuk nem hiszem, hogy gyakori a durva nover, de ugy vagyok vele, hogy biztos ami biztos...
2021. máj. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kicsit kellemetlen, de semmi extra.
2021. máj. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem változó, hogy kinek mennyire érzékeny az orra. Elvileg nem kéne hogy fájjon, de lehet azért nagyon-nagyon kellemetlen. Van, akinek meg egy semmi az egész. De az biztos, hogy csak néhány másodpercig tart, szóval ki fogod bírni, félni nem kell.
2021. máj. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok köszönöm, igazából tényleg kellemetlen érzés volt, meg nagyon durván könnyeztem, de semmi extra ki lehet bírni
2021. máj. 18. 10:18
 7/8 anonim ***** válasza:
51%

Én készültem az érzésre. Mégis nagyon fájt a vége... De az egész teszt tartott kb 6-7mp-ig.

Szóval kibírható.

Mondta is a tesztelő, amikor feljajdultam, hogy tudja, hogy fáj, és elnézést is kért.


38 éves nő vagyok, egy orvostanhallgató lány tesztelt.

2021. máj. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%
7es vagyok. Engem orrból teszteltek! Ezért volt olyan kellemetlen. Gyorsteszt volt, azonnal mutatta, hogy pozitív.
2021. máj. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!