Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aki Pfizerrel van beoltva, és...

Aki Pfizerrel van beoltva, és mindkettőt megkapta, a második után erősebben jelentkezett immunválasz?

Figyelt kérdés
Ma megyek a második oltásra, és kicsit izgulok, mi lesz utána.

2021. máj. 15. 07:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Az első után mi volt? Fáradtság?
2021. máj. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen, fáradtság, karfájdalom 1,5 napig.

Aztán kb egy hétig néha mellkasi fájdalom és gyors szívverés.

2021. máj. 15. 07:23
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Egy ismerősöm van Pfizerrel oltva, az első után semmit nem érzett, a második után nyomásra érzékeny volt a szúrás helye (nem aludt azon az oldalon pár napig).
2021. máj. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Pfizerrel vagyok beoltva, mindkettőt megkaptam és az 1 napon át tartó karfájáson kívül semmilyen panaszom nem volt. A második oltás után még annyira sem fájt a karom mint az első után.
2021. máj. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A második után fel voltam készülve mindenre, de még az elsőnél is enyhébb volt az oltás helyén a fájdalom.

Nyilván nem ez a tipikus, én lepődtem meg a legjobban.

2021. máj. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Pfizert kaptam én is, nálam ugyanúgy csak karfájdalom jelentkezett mindkét oltás után, semmi más.
2021. máj. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Jöhetnek még tapasztalatok.

Megkaptam délelőtt, egyenlőre a karfájdalom van meg. Kíváncsi vagyok, lesz-e valami.

2021. máj. 15. 17:53
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Helyi karfájdalom enyhén mindkettő után. Most már a második hétben vagyok a második után. Nekem semmi nem jelentkezett. Mondjuk aznap délután elaludtam fél órára, de az egyébként is elő szokott velem fordulni.
2021. máj. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!