Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 3-4 napja állandóan tüsszögök,...

3-4 napja állandóan tüsszögök, fáj a torkom, de nagyon, rekedt vagyok.Mi lehet?

Figyelt kérdés
Köhögök,vizes náthám van, rengeteget fújom az orromat. Covid tesztre küldött az orvos, negatív. Már a 2.oltást is megkaptam 4.hete! Azi gyógyszert szedek. Megfàzás? Vagy mi ez? Van ilyen vírus most? (covidon kívül?)

2021. máj. 23. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló nálam is. Megfázás, vagy allergia lehet.
2021. máj. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tavasz van. Hol meleg, hol hideg.

Nekem is ez volt 2 hete. Unokaocsem hozott valamit ovibol. Nem volt hangom, tüsszögöttem, duplákat is. Aztan orrfolyas, dugulas, most irritáló kohoges, hoemelkedes

Eszembe se jutott teszt, el is mult. Csak azert zavar, mert folyo orral nem tud velem mit kezdeni fogorvos...

2021. máj. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon változékony időjárás van az biztos. Állandóan ki izzadok, aztán meg a hideg vizes ruha "rám hűl" akkor meg fázok. Nem szoktam beteges lenni, de hogy egész nap orrot fújok meg tüsszögök, fáj a torkom! A torkom kb.fél éve fájdogál. Arra mindig szedek torok szopogatót. Nálunk az orvos még nem vizsgál, csak telón keresztül.
2021. máj. 23. 21:22
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg allergia vizsgálatot kérni,a másik probléma keringési zavar lehet.
2021. máj. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!