Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Minden betegséget be lehet...

Minden betegséget be lehet képzelni?

Figyelt kérdés
Elég hipochonder vagyok, és "pánik" szerű tüneteim vannak, és azon gondolkoztam, hogyha egyszer annyira rámjött a roham, hogy azt hittem szívrohamom van, akkor bármilyen betegséget/tünetet be tud képzelni egy hozzám hasonló ember? És közben lehet, hogy semmi bajom nincsen, csak minden kis apró "problémámat" beképzelem? Lehet kicsit elrugaszkodott kérdés, de azt veszem észre magamon, hogy mindig valami rossz, vagy a fejem fáj, vagy a fogom, vagy a hátam, vagy most az oldalom, most a nyakam stb... érdekelne a véleményetek/tapasztalatotok

2021. máj. 25. 12:38
 1/2 Contefleur ***** válasza:
95%
Az elme nagy úr. Bármit be tud képzelni magának az ember. Érdemes lenne ellátogatnod egy pszihológust. Szerintem sokat segítene
2021. máj. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Halihó!

Nekem volt olyan, hogy nagyon enyhén fájt csak az egyik mellem. Minden bajom volt, akkoriban sokat olvastam mellrákról meg annak a túlélési esélyeiről meg ilyesmikről. Nagy nehezen rávettem magam, hogy elmenjek megnézetni és persze kiderült, hogy semmi nem volt. Mostanában a petefészekrákra vagyok ráfixálva ezért néha előjön egy bal alhasi diszkomfort érzés, ezen kívűl semmi tünetem...És azt vettem észre, ha sikerül elterelnem a figyelmem nem is érzem. Szóval ahogy az előttem szóló mondja, az elme nagy úr és kicsinál rendesen.

23N

2021. jún. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!