Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Már majdnem egy hete szédülök....

Már majdnem egy hete szédülök. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Voltam a házi orvosomnál, viszont semmit nem tudott megállapítani. Azt mondta ha nem múlik kapok beutalót pestre. Nagyon kezdek pánikolni. Mi lehet ez a szédülés?

2021. máj. 26. 06:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok minden okozhatja. Egy egyszerű vírusfertőzés, cukor vagy vérnyomásprobléma, alacsony folyadékbevitel, vérképzőszervi problémák, neurológiai betegségek.

Vérnyomás, cukormérés volt? Labort nézetett? Ezekkel kellene kezdeni. Aztán abból tudja a háziorvos eldönteni, hogyan tovább.

2021. máj. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vérnyomásom rendben van, cukorszint (amennyire én tudom) evéssel befolyásolható lenne, de se pozitív, se negatív hatása nincs annak ha eszem/nem eszem.
2021. máj. 26. 08:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne pánikolj! Nemtudom hogy mi lehet,a szédülés nagyon gyakori jelenség.

Nem nagyon tudok segiteni,de az ha idegeskedsz és pánikolsz,abból viszont nem sül ki jó dolog.

2021. máj. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen jellegű szédülés? Forgó vagy inkább bizonytalanságszerű? Köthető valamihez, pl. mikor jön rád, mennyi ideig tart, van-e valami, ami kiváltja? Okozhatja fül (egyensúlyszerv) probléma, de akár nyaki gerinc is. De pszichésen is kialakulhat, ha rápánikolsz. A kivizsgálása a vérnyomás és labor után fül-orr-gégész, neurológus, reumatológus, szemész... Aztán valaki majd megtalálja a problémát, vagy elmúlik magától.
2021. máj. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Valahogyan magától elmúlt, most már nincsen semmi.
2021. máj. 28. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!