Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Elég depressziós idő szakon vagyok túl.. Sulyos dpersszzioban voltam benne és olyan szinten hogy senki iránt nem tápláltam szeretett a családom iránt sem azt mondta a szakember hogy vissza fogom kapni az érzéseim mert egy nagy ürességet éreztem mint ha szívtelen lennék.. Lassan kijovok ebből a depresszióbol de még mindig nincsenek érzéseim egyáltalán nincsenek mint ha szívtelen lennék ennek mi az oka?

2021. máj. 29. 23:07
 1/9 anonim ***** válasza:
A depibol hogy tudsz kijonni ?
2021. máj. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Gyógyszerek segítségével és terápia..
2021. máj. 30. 09:06
 3/9 A kérdező kommentje:
És már sokkal jobban érzem magam csak olyan mint ha szívtelen lennék.
2021. máj. 30. 09:06
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez jo hir.
2021. máj. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mennyi ido alatt lettel jobban ?
2021. máj. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
KB 2 hetet vártam az orvosra... Hát úgy mond kB 3 hete szedem és most kezdem úgy érezni magam meg hát mikor hogy
2021. máj. 30. 09:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Sulyos depressziom van , nagyon el vagyok kenodve. Azt mondtak igy maradok. Most kerestem egy uj orvost. Nem tudok aludni se.Neked volt testi tuneted ?
2021. máj. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok testi tüneteim nem voltak.. Csak ürességet érzek belül mint ha nme lenne szívem nem érzek a párom iránt sem semmit sem a családom iránt sem mint ha egy sivatag lenne a szívem.
2021. máj. 30. 11:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Még kevés idő telt el. Járj tovább terápiára, szedd a gyógyszert és jobb lesz. Kell néhány hónap, amíg az ember elkezd visszatérni a régi kerékvágásba.
2021. máj. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!