Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha kézfertőtlenítőt használok...

Ha kézfertőtlenítőt használok izzadság ellen az jó?

Figyelt kérdés
2021. jún. 4. 23:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. jún. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem. Izzadság ellen meg kell mosnos vízzel az adott részt, majd egy kedvelt dezodorral befujni. Fertőtlenítővel tök hülyeség, az csak fertőtlenít, és nem tisztít. Ha pedig az izzadt, nem megmosott területre viszed a fertőtlenítőt az összecsomósodhat, elég undi állaga és szaga lehet
2021. jún. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Te nem vagy normális.
2021. jún. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, viszont arra kivalo, hogy nagyon csipjen es kipattogjon.
2021. jún. 5. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha ethyl alkohol alapú a kézfertőtlenítő, akkor nap közepén hirtelen "most nagyon gyorsan meg kell próbáljam eltűntetni a szagomat" esetben tud segíteni a kézfertőtlenítő.


Nem fogja megállítani az izzadást, se nem a megint bebüdösödést használat után, de segít abban, hogy gyorsan "megmosakodj", ha mondjuk olyan helyzetben vagy, amikor nem kellene szaglani, de nem tudsz vízhez jutni. Hagyni kell, hogy magától megszáradjon amúgy. De arra készülj fel, hogy attól függően, hogy milyen extra cucc van benne, lehet hogy pórul jársz, mert az be tud kocsonyásodni oda vagy rosszabb szagod lesz, mint előtte.


Azért megint ismétlem: nem fogja megakadályozni az izzadást és nem fogja megakadályozni a büdösödést.


Ha gyantázott, borotvált a terület, akkor egy pár napig még véletlen se tegyél rá alkoholt.

2021. jún. 5. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Rendben, köszi. csak az alkohol miatt gondoltam és ha kerékpározom sokat és úgy kell beszaladnom valahova van egy csomó ilyen covid-elleni fertőtlenitöm amit kézre használok.

Hát maradok akkor a dezodornál, csak tegnap este ezen gondolkoztam milyen hatása lehet.

99% vírus baktérium és gomba elleni védelem. Ez van rajta.

azért találtam ötletesnek, mert a verejték szaga is baktériumok miatt alakul ki.

Tudom hogy a dezodor alapanyaga meggátolja az izzavást illetve csillapítja ezért jobb

2021. jún. 5. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!