Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Depressziós lennék?

Depressziós lennék?

Figyelt kérdés
Állandó rossz kedvem van senkihez nincsen kedvem a családomhoz paromhoz sincsen senki iránt semmit nem érzek... Mindig bágyadt vagyok rossz kedvű mint ha üres lenne bennem minden, állandóan fáradt vagyok feküdni akarok nem találom örömöm semmiben sem, egyszerűen kenyszer az élet számomra.. Állandó bűntudatom van és már elegem van hogy ürességet érzek magamban nem tudok boldog lenni hanem egész nap feküdni semmihez nincsen kedvem senkihez sincsen állandóan negatív érzések vannak bennem egy cseppnyi jó érzet nincsen bennem nem tudom mi az oka ennek az egésznek elég stresszes idő szakom volt nyomás volt rajtam és össze omlottam és azóta vagyok így kB lassan már 1 hónapja nem tudom el végezni a napi teendőim semmit sem, iskolába is alig akarok menni de már csak 1 hét van hátra.. Voltam szakemberhez vagy is bocsánat ez nem szakember valami utcáról össze szedett barom el mondom a kis bajom mindent el mondok és semmi nem történik semmi tanács gyógyszert sem ír semmit sem 1 hónapja ez megy sok rossz gondolatom van véget akarok vetni az életemnek le sem szarja szedjek valeriana relaxot meg igyak teát ennyi.. Valami tippet valaki mondjon had győzzem le ezt az egészet mert már ki vagyok..

2021. jún. 5. 08:58
 1/5 anonim ***** válasza:
33%

Azt nem írtad, fiú vagy vagy lány, valószínű valami hormonális probléma, lányoknál fordul elő inkább ilyen.

Ha meg fiú vagy, az nagy baj.

Dobj be egyelőre egy kávét, ami valóban kávé, javít sokat az állapotodon.

Ha lány vagy, fogamzásgátlót nem szedsz?

Irass beutalót endokrinológushoz.

2021. jún. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
18/F utóbbi időben elég sok stressz ért túl válaltam magam sok volt a stressz nyomás rajtam azóta vagyok így.
2021. jún. 5. 09:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, ezek lehetnek depresszió tünetei, de ezt csak szakember diagnosztizálhatja. Jó lenne, ha klinikai szakpszichológushoz fordulnál.
2021. jún. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%
Lehet, hogy pajzsmirigy-alulműködésed van, annak is hasonlóak a tünetei, mint a depressziónak. Menj el vele a körzetihez, és kérdezd meg, nem lehet-e ez a bajod.Beutal vérvételre.
2021. jún. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 redghost válasza:
100% hogy depresszió. Ilyenkor a legjobb ha egyedül vagy és nem erőltetsz semmit. Meg szembe kell nézned azzal ami összetört,ami feszít belülről,nem dolgoztad fel ami veled történt még.
2021. júl. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!