Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az oltottaktól kérdezem,...

Az oltottaktól kérdezem, miért hisztitek azt hogy az oltatlanok azért nem oltatnak mert 5g, bill gates, összeesküvés, chipek, stb. Az TÉNYLEG nem merül fel senkiben hogy NEM ÉRDEKEL a vírus, és nem félünk?

Figyelt kérdés

2021. jún. 9. 11:03
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
50%
Jó sokan ülnek már a felhő szélén akiket nem érdekelt és nem félt.
2021. jún. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
De ők ezt pontosan tudták hogy benne van a pakliban, szerinted ha most kérdeznéd őket, azt mondanák hogy megbánták? Nem hinném..
2021. jún. 9. 11:11
 3/34 anonim ***** válasza:
27%
Leszarom hogy beoltatod magad vagy sem. Én beoltattam többek között az ilyenek miatt is mint te. Nem kell félned, a te dolgod. De akkor ne is könyörögj majd az orvosoknak/ápolóknak levegő után kapkodva, hogy adjanak oxigént.
2021. jún. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Nem is fogok, ne aggódj. Te azért oltattál mert félted az életed, és egyből szaladni kell.
2021. jún. 9. 11:17
 5/34 anonim ***** válasza:
26%
Igen féltettem magam krónikus betegként az ilyen kreténektől mint te. További szép napot.
2021. jún. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Én is az vagyok. :) Szép napot.
2021. jún. 9. 11:20
 7/34 anonim ***** válasza:
42%

Én tudom, hogy ez a met csoport van.

Billgec5g, meg nepirtas, dns változtatás, stb

Meg aki bízik az immunrendszwreben, mert. De ugye kapott el durvan sportolókat, halt meg egészséges fiatal. A virusok nem ilyenek, hogy na ennek jo az immunrendszere, megyek is...kiszamithatatlan , kiben mit muvelnek

2021. jún. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
36%
Met=két
2021. jún. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
#7, és hol van azoknak a csoportja akiket egyáltalán nem érdekel a vírus / a saját egészsége?
2021. jún. 9. 11:34
 10/34 anonim ***** válasza:
68%
Engem se igazán érdekel. Én nem vagyok beoltva, elkaptam a Covidot. Nem nagyon járok ki itthonról, de szüleim hazahozták és megfertőződtem. Asztmás vagyok, meg még biztos van egy rakás kezeletlen betegségem, egyszer itt fáj, máskor ott. Egy hétig magas lázam volt és fulladoztam, voltak pillanatok mikor tényleg azt éreztem, hogy megfulladok. Nyomtam a Ventolint 5-10 percenként, kifogyott 1 hét alatt 3 db Ventolin. Kórházba nem mehettem, mert nincs TB-m és nincs pénzem, segélyből élek. Nem is könyörögtem volna lélegeztetőért, inkább haljak meg. Amúgy se ér sokat az életem. Még van 8 milliárd ember rajtam kívül. Elviseltem, valahogy túléltem. Már sokkal jobban vagyok. Amúgy a szüleimnek fele ennyire súlyos tüneteik sem voltak. (Mondjuk nem hiszem, hogy kétségbe estek volna, ha elpatkolok, egy élősködővel kevesebb legalább.) Hát ez van, ez már csak ilyen. Mostmár kezdhetnék valami hasznosat az életemmel, ha valamiért kegyes volt hozzám a sors, pl munkát találni. Meg randizgatok egy csajszival, de szerintem lekoptat, ha megtudja, milyen életképtelen csóró vagyok. 24/F
2021. jún. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!