Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Epilepszia.. mitől jött rám...

Epilepszia.. mitől jött rám ennyire?

Figyelt kérdés

Kb 10 éve kezdődött, majd kb 6 éve semmi nem volt, gyógyszert is abbahagytam.

Kb fél éve újrakezdődött, de nem durva rohamokkal, csak pár pillanat kimaradt, de mindig kapcsoltam.én is, hogy volt valami gáz. És elég ritkán jött rám.. gyógyszert is kaptam, lamolepet, egyenlőre még felet kell szednem, pár hét múlva már egy egészet.

Péntek óta minden nap volt valami, hétvégén nem. Tegnap 3x is rámjött, a munkahelyen is, itthon is a lépcsőházban el is estem, az előbb is.volt, de nem is rémlett, csak mentem a konyhába, és gyürödt volt a szőnyeg, és a zsemle a földön volt :(

Mitől lehet ez, hogy ennyire rámjött?

A covid oltásnak esetleg lehet köze hozzá? 2 hete kaptam az elsőt (kinai) ☹️


2021. jún. 10. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
21%

Már mindent az oltásra kell fogni?

ez ma már a 3.ahol képesek bármit az oltásra fogni.

2021. jún. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem te is remélnéd, hogy "csak" attól voltál ennyire sz@rul...
2021. jún. 10. 19:17
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
2.figyu pont hogy a kínai a legggyengébb nem kellene félned tőle főleg mindent ráfogni mi a kérdés ha ennyire sziklaszilárd véleményed van?...amúgy nem nem lehet a tünete..
2021. jún. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%

2.ja é s nem vagyok ilyen parás és nem gondolkodok így..

melelsleg ha ennyire félsz minek oltattad be magad?..

2021. jún. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Kérdeztem volna ha nem írod, nem kaptál egész véletlenül oltást? Csak mert amúgy is nagyon szenvednek az emberek a legkülönbözőbb neurológiai tünetektől amilyük sosem volt azelőtt, amik pedig voltak nagyon felerősödtek oltás után. Rángásokat, zsibbadásokat, bénulásokat szenvednek olyanok is akik azelőtt rendben voltak. Vigasztaljon, hogy átmenetinek tartják a szakemberek ezeket a jelenségeket.
2021. jún. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem, hogy ezek a durva dolgok elmúlnak, mert elég balesetveszélyes. Tegnap a térdemre estem, ma a könyököm is sebes lett 😢
2021. jún. 10. 20:04
 7/8 anonim ***** válasza:
38%
6.nem kell félni ez nem az oltás miatt van..
2021. jún. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kínai vakcina nem csinál ilyet , ez még a régi hagyományos technologián alapul , nem kell tőle félni , ha a kínai oltás nem véd akkor semmi , konkréten a teljes vírust tartalmazza , de nem csinál tüneteket mert annyira nincs hatással a szervezetre mint a többi oltás szóval no para.
2021. jún. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!