Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aki átesett a koronavíruson,...

Aki átesett a koronavíruson, az utána mit evett?

Figyelt kérdés

Még novemberben voltam beteg.

Most tartok abban a fázisban, hogy kb. mindent budosnek és rossz izunek érzek.


Mit egyek így? Teljesen lehangol, hogy most mar ott tartok, hogy semmit nem tudok megenni. Ranyomja a bélyeget az egész napomra, hetemre.


Járt így más is?


2021. jún. 11. 07:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nalam a nagyon rossz iz nem tartott sokaig, 1-2 het max.

9 honapja voltam covidos, a szaglasom kb. 70%os, az izlelesem 90. Van olyan, aminek 7 honap utan jott vissza a rendes ize. A husoknak meg mindig kicsit fura, de mar megszoktam.

2021. jún. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ugyanígy vagyok, de nem tudom megmondani milyen szagot érzek.. Idegesítő nagyon. Vissza fog ez még valamikor állni rendesen? :(
2021. jún. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én sem tudnám megmondani, nem hasonlítható semmihez ez a szag.

Az üdítőket vegyszer ízűnek érzem, az embereket fokhagymához hasonló szagúnak. Én már kezdek belebolondulni!

2021. jún. 12. 20:11
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 én is ilyen szagokat érzek. Októberben estem át. Evés közben próbálok nem rá gondolni, de még így is elég rossz.
2021. jún. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!