Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 3 hónap alatt ki alakulhat...

3 hónap alatt ki alakulhat tüdőrák?

Figyelt kérdés
3 hónapja voltam tüdőszűrésren. Semmi bajom, csak munka miatt kellet. Cigiztem de leszoktam. Volt 1 hónapja egy torokgyulladasom köhögtem meg minden de elmúlt de néha köhögtem még utána meg cigizéskor elfogyott a nyálam. Most elkezdett fájni a hátam a jobb lapockámnál fent, illetve köhögök de csak megfázás. Van okom félni hogy tüdőrákos vagyok?
2021. jún. 18. 22:11
 1/9 A kérdező kommentje:
És fiatal vagyok
2021. jún. 18. 22:12
 2/9 A kérdező kommentje:
És kicsit hipochondet vagyok
2021. jún. 18. 22:13
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit????? Nem tüdőrák. A hátfájás lehet teljesen független tünet vmi másra
2021. jún. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jajo csak mert nemreg voltam egy bulim ahol utolsot cigiztem es tobbe soha nem akarok es ott sok cigit elszivtam ugy hogy ugye nem volt annyira nyálam, azt most nagyon beszartam.
2021. jún. 18. 22:26
 5/9 A kérdező kommentje:
De lehet csak a naptól mert sokat voltam kint a napom. De remélem caak hipochondria az egészxd
2021. jún. 18. 22:30
 6/9 A kérdező kommentje:
Csak*
2021. jún. 18. 22:31
 7/9 anonim ***** válasza:

Hörghurut, tüdőgyulladás, ptx hamarabb sanszos. Előbbi kettő egy csúnya nátha mellett/után könnyen előfordul, én pl jó pár évig minden nátha után hetekig szenvedtem ezektől.

Meg most itt a korona is...

(A rák pont az utolsó, amire gondolnék a helyedben, bár halkan jegyzem meg, az is olyan hogy egyik nap még nincs, másnap már van, kérdés mikor derül ki ugye.)

2021. jún. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor kell aggódnom rák miatt?
2021. jún. 19. 11:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Senki sem tudja megmondani neked, hogy rákos vagy-e... Annyi biztos, hogy hipochonder vagy. Ilyen tünetekkel az ember előbb gondol egy kis megfázásra. Ha rosszabbul leszel, akkor hívd fel a háziorvosodat.
2021. jún. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!