Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tüdő fájdalom ez mégis mire...

Tüdő fájdalom ez mégis mire utalhat?

Figyelt kérdés
Kb 1 héttel ezelőtt éreztem, hogy minimálisan fáj a tüdöm miközben levegőt veszek. Utána 2-3 nap múlva ismét éreztem. Dohányzom mindennap kb 2 száll cigit szívok el. Ekkor csak 2 naponta szívtam tegnap is elszívtam 2 szállat és a második után. Kezdett el fájni ezúttal egyértelműbben. Rá 15 percre pedig kimentem a wc-re és hánytam egyett + rentgeteg füst jött ki a számon miközben öklendeztem.. Utána sem lett jobb, mert ekkor egy kicsit meg is szédultem utána lefeküdtem aludni és akkor jó lett teljesen. Most kb 2,5 órája keltem. És most kb háromnegyed órája érzem megint. És mostmár közepes erősségű lett a fájdalom. Jelenleg is tart és most is szédülök és úgy érzem mindjárt össze esek. Itt fekszem az ágyban nem érzem magam gyengének. Csak mintha elakarnék ájulni. A légzés id nehezebb. Ami a fura, hogy inkább a bal oldalam fáj. És akkor kezdett el baszakodni amikor hangosan kezdtem el halgattni a zenét. De mikor felkeltem akkor is elég hangosan halgattam de semmi ilyen. Viszont akkor a a bal felső combomban is éreztem fájdalmat. Na meg mintha állandóan mozgattnom kéne valamimet. Tehát lehet, hogy a szivemmel is van baj? Elég sokat stresszelek főleg a karantén miatt. A cigit le kell tenni mert mostanában vettem észre az izén is, hogy rossz. Na meg vizelettel is távozik füst. És ha nagyobb levegőt fújok ki a számon akkor is tehát teljesen mérgező lett a dohány. Van mikor nem fujom ki az orromat hanem a váladékot a tüdömbe nyelem pláne mikor fekszek le. Köhögni kell néha, de nem szoktam mindig köhögni. De nem az van most sem, hogy köhögök össze vissza. Abban reménykedek, hogy ez csak valami semmi. Vagy szerintem ha súlyosabb dologról beszélünk a legjobb dolog szerintem az lehet ha a covid fut most át rajtam. Remélem, hogy nem lesz súlyosabb a dolog ennél. Roszabbat meg nem akarok elképzelni. Egyik családtagom Törökországba jár dolgozni. Én max boltban voltam eddig csak szilveszterig. Anyám árufeltolto egy boltban. Tehát szerintem annyira nagyon nem lehettem kitéve sajnos vagy nem sajnos annak, hogy a covid "megfertőzzön" . Kisvárosban 10-12k fősben kb élünk elég messze minden nagyobb várostól. Szerintetek mi lehet ez, és mit lehet tenni. A vakcina mikor lehet akár számomra is elérhető? Már ha ez egyáltalán covid. Jelenleg pl az egész bal vállam fáj!!

2021. jan. 19. 15:06
A kérdező szavazást indított:
Szerintem nem komoly
Covid
Szív betegség
Rák
Más komoly
8 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hm, jók ezek a választási lehetőségek, ha mindenki a nem komolyra szavaz, akkor elfogadod? :DDDD
2021. jan. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
19/F lehetőleg nem akarok kórházba menni. De ha rákos vagyok tutti musszály leszek. Mert egy rákos daganatot mégis mi tuntetthet el házilag?!
2021. jan. 19. 15:07
 3/13 anonim ***** válasza:
Mi mondjuk meg neked, hogy rákos vagy-e?
2021. jan. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
szerintem COVID az okoz 2 oldali tüdőgyulladást is, egy csapattársam azzal került kórházba :c
2021. jan. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
15:07 Nem kell kegyesen hazudni. Jöjjön ide egy őszinte ember aki leírja, hogy ez minek lehet a legvalószínűbb tünete. Ha tüdő rák és tényleg ki is mutattják akkor nekem úgyis kampó. És akkor rögtön öngyilkos leszek és kész..
2021. jan. 19. 15:10
 6/13 anonim ***** válasza:
Hat 19/F nem leszel nagy valoszinuseggel tudorakos, az majd 60 evesen ha nem hagyod abba a cigit. Covid most valoszinu, dehat ugyis fel kell hivnod a haziorvosod.
2021. jan. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De 5,5 évvel ezelőtt limfómás voltam. Ezt kifelejtettem kaptam is kemot a 2. kezelés miatt 1,5 hónapot feküdtem intenzíven és majdnem meghaltam!
2021. jan. 19. 15:23
 8/13 anonim ***** válasza:
Akkor áruld már el, hogy mi a francért nem mész azonnal orvoshoz? Nem fosol, hogy visszajött? Uzsgyi, nekem csak a hasam fájt 2 hétig, de egyből rohantam hasi ultrahangra, aztán kiderült, hogy csak gyulladás... Miért itt akarod diagnosztizálni magad?
2021. jan. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
És kontrollon mikor voltál utoljára?
2021. jan. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
2019 decemberben ha jól tudom.
2021. jan. 19. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!