Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Visitó hang a fülben, ami...

Visitó hang a fülben, ami felebreszt álmomból?

Figyelt kérdés
Alvás közben az utóbbi években fordult elő, hogy egy éles, szaggatott visitó hang felebreszt. Csak egyik fülemben jelentkezik egyszerre mindig, soha nem mindkettőben egyszerre. Más számára is hallható a dolog, ugyanis ritkán sírás közben is jelentkezik. Más is tapasztalt már ilyet?

2021. jún. 20. 09:23
 1/2 kicsitopcsi12 válasza:
Nem tudom, erre gondolsz-e, de nekem néha besípol a fülem, éles, magas hangon. Szerintem ez nem baj, de ha nagyon zavaró és sokszor jelentkezik, menj el orvoshoz!
2021. jún. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, mire gondolsz. Az egy pár másodpercig tartó üveghang, és normális jelenség.


Voltam orvosnál, konkrétan orvostól orvosig járok, de mindenhol azt kapom, hogy teljesen egészséges vagyok. Ezért is írtam ki a kérdést, hátha nem vagyok egyedül.

2021. jún. 20. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!