Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért érzem ezt?

Miért érzem ezt?

Figyelt kérdés
Nagyon fáj a fejem különböző pontokban meg nyomás szerüt érzek hányingerem is van és rángatoznak/zsibbadnak a testrészeim meg alig érzem a végtagjaim fura az egész megyek 13 an ideggyogyaszatra persze énis a legrosszabbra gondolok az agy daganatra valaki tapasztalt hasonlót mitöl lehet? Nagyon félek májusban voltam covidos akkor éreztem hasonlót a fejemben akkor ugy éreztem mint aki álomban van.

2021. jún. 24. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Mióta érzed?

Ne gondolj a legrosszabbra.

Hány éves vagy?

Gyógyszer elmúlassza?

2021. jún. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Korulbelül 2 honapja 3 érzem ezt a szememnél. Mintha nyomna voltam szemészeten elvileg minden oké voltam látotér vizsgálaton ott a bal szemembe egy részen nem látok elvileg a papir szerint de a doki azt mondta hogy ezt annak tudja be hogy ez az első volt és nem figyeltem... de nem vagyok jól folyamatosan a halálomat látom kezdek megőrülni. És az aggaszt hogy nagyon későre kaptam idő pontot a neorologushoz. Gyogyszer nem állitja el csak par percig. 20 éves leszek jovohonapban
2021. jún. 24. 17:37
 3/4 A kérdező kommentje:
Eddig csak a lábamban éreztem a vádlimban ezt a rángatozást most mindenhol kb és bizsereg a lábfejem és az ujjaim. Voltam endoklinologusnál is vettek csomo vért rendben volt csak egy picit volt alacsony a feherversejtem de nagyon keves szazalek volt
2021. jún. 24. 17:51
 4/4 A kérdező kommentje:
Tulsulyos vagyok 9 kilot fogytam majus ota nem vagyok cukor beteg sem de akkor megis mi ez az egesz? Lehet hogy a covid utorengese es a sok stressz? Holnap felkeresek egy pszichologust mert már idegroncs lettem teljesen nem ismerek magamra..
2021. jún. 24. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!