Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Soha nem voltam még ilyen...

Soha nem voltam még ilyen rosszul, lehet ez bélelzáródás?

Figyelt kérdés

Több, mint egy hete vagyok rosszul: fáj a hasam és székrekedésem van.

Utoljára hétfőn tudtam elmenni wc-re, de akkor is csak azért mert hashajtót vettem be.

Kétszer is voltam a háziorvosnál, hashajtót írt fel, amit 3 napja szedek de egyáltalán nem hat.

Még soha életemben nem kellett hashajtót szednem és nem volt ilyen sokáig székrekedésem.

A hét elején még tudtam valamennyit enni, de az elmúlt napokban szinte semmit mert utána még jobban fáj a hasam és úgy érzem, hogy körülbelül felrobbanak a beleim.

Az orvosi ügyelet nem veszi fel a telefont, többször is próbáltam hívni őket.

Valakinek van esetleg ötlete, hogy mit tudnék tenni?



2021. jún. 26. 21:08
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. jún. 26. 21:39
 12/15 anonim ***** válasza:

Jó reggelt, Na készüljél a dokihoz,,

Majd írd meg a fejleményt?

2021. jún. 27. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Szerencsére ma reggel el tudtam menni wc-re, így már sokkal jobban vagyok, nem feszít a hasam. Viszont még mindig fáj a hasam ha megnyomom bizonyos helyeken és kicsit gyengének érzem magam. A múlt heti tapasztalat alapján inkább nem eszek semmit egy ideig.

Mivel kicsit jobban vagyok, ezért inkább hétfőn megyek csak orvoshoz, akkor már a háziorvos is tud fogadni, bár van egy olyan érzésem, hogy nem fognak komolyan venni

2021. jún. 27. 11:47
 14/15 anonim ***** válasza:

Én meg most ettem és már ri

Ohanokiswc re.

2021. jún. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, végül mi volt?
2023. jan. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!