Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fura erzes de pár hónapja...

Fura erzes de pár hónapja vettem észre a jobb bordám körül mikor ugy fordulok vagy valami mintha kattogna meg fájt is eléggé szúrt mára már csak ez a kattogas szerű van mi lehet? Valakinek volt hasonló?

Figyelt kérdés
Fura de eddig nem is fájt ott
2021. júl. 4. 12:53
 1/8 anonim ***** válasza:
bordádnál nem tudsz kattogni, mivel ott nincs izület
2021. júl. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De peddig kattog a borda korul
2021. júl. 4. 13:45
 3/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Melyik részen? Van ízület ott is, ráadásul porcosan kapcsolódik pl. a szegycsonthoz, ami be is gyulladhat, ropoghat, akár lehet ez anatómiai variáció, deformitás miatt is.
2021. júl. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jobb mellem alatt kattog meg szurt is
2021. júl. 4. 17:04
 5/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Oké, de külső vagy belső részen, a szegycsontnál vagy a külső oldal felé? Nem érte ütés vagy nyomás, nem emeltél nehezet?
2021. júl. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kulső része, nem nagyon emeltem meg emelek csak sulyokat edzesen ami nem nehéz mellre szoktam meg tricepszre de nem hiszem hogy attol
2021. júl. 4. 21:32
 7/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Hááát, ha súlyzózól és kattog a külső részen, vagy ropog, szúr, érdemes lenne megnézetni.
2021. júl. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De akkor is fáj ha nem sulyzozok meg megsem erzem kb lány vagyok szoval nem ugy edzek hogy ne birjam viszont megnezetem koszonom a valaszodat
2021. júl. 4. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!