Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Genius Twin Wheel 900ff...

Genius Twin Wheel 900ff kormányt keresek, vagy hasonló (olcsó kategóriás) 900 fokban fordulót! Valaki esetleg?

Figyelt kérdés

Legfőképp új, de a használt is érdekelne, mert nem nagyon találtam semmit. Busz szimulátorhoz (OMSI 1-2) szeretném, a jobb illetve élethűbb játékélményért.

Kérem aki tud segítsen és írjon akár csak hasonló 900 fokban forduló kormányokat. :)

Előre is nagyon köszönöm! :)



2016. febr. 10. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem felejtsd el a Twin Wheel 900ff-t, és vegyél egy Logitech DrivingForce GT kormányt.


Az ára igaz kicsit drágább, viszont a játékélményt majdnem tökéletesre feldobja. Kb 35-40 ezerért már lehet kapni újonnan. Nekem is ilyenem van, és meg vagyok vele elégedve. Kifinomult, precíz kormány és persze minőség. Megéri az árát, ha tényleg szimulátorokhoz fog kelleni, de nem csak ahhoz jó, mert a kormány fordulatának fokait is belehet állítani egyénileg.

2016. febr. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a választ, illetve a tanácsot! :)

Fontolóra veszem és lehetséges, hogy a jövő hónapban meg is vásárolom! :)

Amint megvettem és teszteltem a terméket, írok róla majd ide egy véleményt. :)

Még egyszer nagyon szépen köszönöm a segítséget! :)

2016. febr. 12. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!