Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szur a hatam napok ota meg...

Szur a hatam napok ota meg faj es alol a mellem alatt is erzem de belul . Olyan mint mikor beszorul a levego de faj ha hajolok vagy ha fordulok . Mi lehet? Valakinek volt mar hasonlo?

Figyelt kérdés
2019. júl. 18. 08:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja es csak a jobb oldal faj
2019. júl. 18. 08:33
 2/4 anonim ***** válasza:

lehet, hogy semmi, de akár tüdőembolia is lehet.

ha nagyon fáj és hajlamosító tényező is van (pl sokat feküdtél, ültél, műtéted volt, terhesség stb.) esetleg valamelyik lábad is dagad, minél előbb vizsgáltasd ki magad, akár a sürgősségin

2019. júl. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mostmar a bal oldalaom is ugyan ez van ..28hetes terhes vagyok es egesz nap fekudnom kell mert korhazba vagyok
2019. júl. 24. 13:51
 4/4 anonim ***** válasza:
az rosszul hangzik :( akkor a dokik nyilván tudják, hogy nagy baj lehet és elküldenek vizsgálatokra. jobbulást! ha tudsz, írj, hogy mire jutottak.
2019. júl. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!