Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18hkm cagyok volt valakinek...

18hkm cagyok volt valakinek hasonló mint nekem? Éjszaka sehogy sem jó ha jobbra ha balra fordulok vagy háton fekszem egy idő után fáj.

Figyelt kérdés
Kényelmetlen lehet a babának azért szúrkál?Bár még nem olyan nagy a pocak meg nem vagyok duci alkat anyukám mindig mondja helyezkedik kicsi a hely neki..Még annyi,h.közbe feszül a hasam az mi miatt lehet? Köszönöm
2019. szept. 24. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Én hason alszom

Vagy hason félrefordított csípővel, tehát a hasam oldalt van

18+3 hkm


Az első terhességem alatt is szinte végig félig hason aludtam (41+1 szültem)

2019. szept. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ez már nálam is régóta így van. Most vagyok 29 hetes. Alig alszom valamit éjszakánként. Egyik oldalt sem hagy a baba, egyfolytaban rugdos, mozog még vissza nem fordulok a hátamra.. ott viszont már nehezen kapok levegőt, meg már fáj is a hátam.. így telnek az éjszakáim...
2019. szept. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor sok jóra ne számitsak 😂😂😂 Első irigyellek én mindig hason alvó voltam az nagyon hiányzik de mar nem megy..Nekem ijesztő mikor feszül meg keményedik mert nem tudom mitől de remélem nincs baj☹
2019. szept. 24. 21:21
 4/6 anonim ***** válasza:

A kismama párna csodákra képes,szerintem szerezz be egyet :)

Keményedésre szedj több magnéziumot.A feszülés megint más.Nekem ilyen akkor volt ha jelezte,hogy nem jó neki. Hason alvóból,full jobboldalt alvó lettem :D

2019. szept. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni kérdező. Szülés után sem tudtam hason aludni, akkor a melleim miatt...
2019. szept. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4-es valaszolonak igaza van. Minden este lefekveskor aldom azt a valakit, aki kitalalta a szoptatoparnat :)
2019. szept. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!