Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Segítséget szeretnék tőletek...

Segítséget szeretnék tőletek kérni ez mi lehet (többi lent, kép)?

Figyelt kérdés

A végbélnyílásom mellett lett egy piros folt. valamikor nagy szokott viszketni, de ha sokáig vakarom akkor meg szúrós érzés lesz. Ez lehet aranyér? Vagy csak egy seb lenne?

Mit tudok vele csinálni ,hogy elmúljon?

Képek:

[link]

[link]

[link]


Várom a segítő válaszokat és jó tanácsokat! :)



2016. júl. 5. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem sebnek tűnik, aranyér semmiképpen, elég távol is van a végbélnyílásodtól. Ilyenkor nyáron az izzadástól "bepállhat" a bőröd a kényes részeken, a gombák ezt nagyon szeretik és elszaporodhatnak (nem jól szellőző szintetikus fehérnemű is rásegít). A bőr ki is maródhat, viszket és fáj.

Canesten krém elég jó rá (esetleg teafa illóolaj), emellett "altáji" mosakodáshoz használhatnál intim szappant, utána töröld mindig szárazra, és hordj pamut bugyit.

2016. júl. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem seb. en no vagyok es a szoros fehérnemuktol nekem is ki szokott jonni csak nem ilyen nagy. en neogranormonnal kentem be es nekem hasznalt. kedobb megelozesnek is tökéletes.
2016. júl. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!