Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elofordult mar veletek, hogy...

Elofordult mar veletek, hogy kakilas utan nem tudtatok kitorolni? Lehet baj belole?

Figyelt kérdés

Iszonyu kellemetlen de ma olyan tortent velem hogy varosban futas kozben nagyon ramjott a kakilas, a legkozelebb eso burger kingbe tudtam bemenni, viszont sajnos mar csak a dolgom vegeztevel eszleltem hogy nincs wc papir, en pedig mivel csak egy futocuccban voltam osszvissz ket zsepi volt nalam, de az sajnos nem volt elegendo. Ugyhogy ugy mentem ezutan haza, hogy nem tudtam kitorolni teljesen. Hazaertem gyorsan letusoltam de attol felek hogy valami baci kerulhetett a huvelyembe. Valos a felelmem?


20/l



2020. okt. 3. 16:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Nem hiszem, hogy ilyen rövid idő alatt baj történt volna. Hiszen otthon azonnal fürödtél. Előfordulhat ilyen baleset bárkivel.
2020. okt. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
29%

Hallod, sok idióta kérdést olvastamar itt, de ilyet..


Nem tudtad kitörölni a feneked kakalas után.

Ez van, nem.tudsz mit csinálni.

Ha bejutott, elmész orvoshoz vele.

2020. okt. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
Milyen fehérnemű volt rajtad?
2020. okt. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Tanga.
2020. okt. 3. 17:11
 5/15 anonim ***** válasza:
Hat az kétlem, hogy úgy feldolgozta volna a cuccot. Mennyire lett olyan? A nadrágod is ? Vagy csak a tanga?
2020. okt. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A tanga lett olyan, az ugy elegge, illetve a nadrag egy nagyon minimalisan egy ponton.
2020. okt. 3. 17:20
 7/15 anonim ***** válasza:

Akkor a tanga gondolom kuka...

De érezted, hogy a hüvelyednél is olyan?

2020. okt. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem kuka a bugyi, ki lehet azt mosni.


Nem ereztem a huvelynel olyannak de hat ki tudja, a bacik meg atmehettek attol fuggetlenul... Elegge ketsegbe estem.

2020. okt. 3. 17:25
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Tegyél már fel a tangáról egy kepet kepkuldes.com -ra es linked be... lehet full túl reagálod...
2020. okt. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Persze...
2020. okt. 3. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!