Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Veletek is elofordult mar,...

Veletek is elofordult mar, hogy mikozben olvastok egyaltalan nem vagytok kepesek figyelni a kornyezet hangjaira? Mintha megsuketulnek arra az idore.

Figyelt kérdés
Nem eloszor figyeltem mar fel erre, hogy eppen olvastam valamit ( egy cikket a neten vagy akarmit) es kozben szoltak hozzam de szo szerint az informacio nem jutott el az agyamig, viszont utana tudtam, hogy valami akar tolem valamit. Gondolom ez egy teljesen termeszetes dolog, csak kivancsi vagyok mitol van ez. Egyszer mar olvastam errol vagy hallottam valahonnan de mar nem emlekszem ra, miszeront a ferfiaknal a jellemzo, az eltero agyi mukodes es kihasznaltsag miatt. Ti mit tudtok errol?
2018. szept. 4. 00:09
 1/6 A kérdező kommentje:
17/F
2018. szept. 4. 00:10
 2/6 anonim ***** válasza:
Arra koncentralsz, amit olvasol, elmelyedsz benne, es a tobbi dolgot kizarod. Nincs ebben semmi kulonleges, vagy hokuszpokusz magyarazat. Nincs figyelemzavarod, orulj neki.
2018. szept. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Majd 10-20 évnyi házasság után nagy hasznát veszed ennek a képességnek!

Bár, szerintem minden férfi veleszületett adottsága!

2018. szept. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt koncentrálásnak hívják
2018. szept. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Erdekes.. Nem gondoltam semmifele betegsegre, vagy hokuszpokusz dologra. Pusztan hallottam meg regen, hogy nok es ferfiak kozott mashogy mukodik ez, es gondoltam, hogy valaki tudja ennek a jelensegnek a tudomanyos magyarazatat. Lehet, hogy hulyeseg, es aprosag, de sajna engem erdekelnek az ilyenek:D
2018. szept. 4. 01:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát én nő vagyok,de velem is ez van.Elmélyedsz az olvasnivalóban teljesen.Nem baj ez.
2018. szept. 4. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!