Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi ez? Valakivel van még hasonló?

Mi ez? Valakivel van még hasonló?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre rosszabbúl vagyok lelkileg.. egyfolytában félek hogy van valami bajom stb de ugy amugy is egésznap sirnék.. ma lattam egy idős bácsit aki alig tudott menni, úgy megérintett hogy kirázott a hideg és szinte elkezdtem sirni.. ha valami halál vagy betegséggel kapcsolatosat látok, hallok mindig olyan rosszul vagyok és sirnék rögtön.. fiatal vagyok.. de sehogysem megy hogy ne a halálon járjon a fejem.. nagyon félek... mit csináljak hogy ez elmuljón?

#Lelkirosszúllét
2021. júl. 13. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Ha van pénzed akkor esetleg egy pszichológushoz elmehetnél.


Utánanézhetsz pár vallásnak vagy filozófiai nézetnek (én az utóbbit ajánlom, mert egyszerűbb elfogadni és kevesebb eséllyel leszel radikális) azok segíthetnek ezt feldolgozni.

2021. júl. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Keress fel egy pszichiátert, aki terápiával meggyógyít.
2021. júl. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm de ez mi lehet? Eddig nem voltam ilyen
2021. júl. 13. 16:38
 4/5 anonim válasza:

Nálam is hasonló a helyzet, nekem biztos szeretethiány okozza. Abból gondolom, hogy jóideje nincs párom, a barátaim is lekoptak és a családommal se tartom a kapcsolatot. A minap olvastam, hogy egy fiatal lány az autójával a fának csapódott és meghalt. Miután láttam a lány fényképét, hogy milyen fiatal, kedves volt,azonnal sírógörcsöt kaptam. Pedig nem is ismerem.

Szóval mióta nem kapok ölelést egyre érzékenyebb vagyok.

2021. júl. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem mostanában jött elő mikor apa uncsija meghalt hirtelen szivinfarktusban azota felek
2021. júl. 13. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!