Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha nem aranyér, akkor mi?

Ha nem aranyér, akkor mi?

Figyelt kérdés

Másfél éve aranyeres panaszokkal elmentem a háziorvoshoz. Megállapította, hogy aranyerem van, adott rá mindent. Amíg szedtem őket addig minden tünetem elmúlt. Mikor a gyógyszer kúrának vége lett, újra lettek tüneteim : ,, nedvedzés", viszketés.

De nem volt már se vérzés, se dudor.

Nagy nehezen elmentem a proktologiára ahol azt mondták,hogy semmit se találtak. Tovább küldtek a bőrgyógyászatra. Ott se tudták megmondani mi bajom.

Mindenhol csak: ezt a kenöcsöt használjam, amazt, ezt egyem azt egyem.....egy csomo mindent megvettem de semmi se használt. Mondjuk hogy is használt volna mikor nagy részük aranyeres kenőcs volt nekem meg már elvileg nem volt azom.

Aztán úgy voltam vele, hogy én már nem futkozok vele sehova, így is már a fél város tudja hogy gond van a fenekemmel.

De persze azért féltem is. Próbáltam utánanézni de semmit se találtam.

Sokat gondolkoztam.

Hogy ez lehet nem is nedvedzés hanem nem jól tart a záróizmom, viszketni meg azért viszket mert....hát mint a babáknál, hogy kicsípi nekik.

Ugyan is rájöttem hogy ha nagy wczés után bekenem neogranormonnal akkor nem viszket, de viszont valami halvány barnás akkor is jön ki, mert kb. egy óra múlva ha megtörlöm a fenekem olyan mint ha egyáltalán nem töröltem volna meg székelés után.

De aztán a nap további részébe nincs már vele problémám.

Szóval mi ez, vagy miért? A stresztől lehet? Sokat vagyok depis és pánikbeteg is vagyok. A gyomromra is ráment anno, voltam gyomortükrözésen ahol okosan azt mondták, hogy ne stresszeljek azért fáj a gyomrom....köszi. Szóval a bélel nem csinálhat valami a stressz?

Tudom menjek el orvoshoz.

Igen gondolkodok rajta, de magamat ismerve nem idén lesz az.....nyugodtan lehet szidni érte, tudom hogy hülye vagyok :)

Kérlek ha tudok, segítsetek.

Köszi :)



2021. júl. 18. 19:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Háziorvos nem tudom mi alapján diagnosztizált aranyeret, de nem az volt,ami utána proktológián is kiderült. Nekem voltak ilyen panaszaim anno, nekem is mindenki azt mondta, hogy ez tuti aranyér, a tünetek azt mutatják. Aztán sebészeten kiderült, hogy semmi ilyesmi, irritáció okozta, írtak kenőcsöt, kamillás ülőfürdőt javasoltak és a hónapok óta tartó viszketés, fájdalom, minden elmúlt 3 nap alatt.
2021. júl. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!