Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Három napja fáj a fülem....

Három napja fáj a fülem. Tanács esetleg? Annyi mindent próbáltam de semmi se segít. Van ami segít?

Figyelt kérdés
Nincs tb-m,2 hónapja nincs munkák, lehet orvos nem fogadna, barátommal élek és a házi orvosom messze van. Kipróbáltam meleg sót a fülemre, barátomnak volt ilyen gyulladás csökkentő gyógyszere amit a fogára használt de fülgyulladásra is jó, mégse javul, beszedtem abból 3 db-ot ma. Kövirózsát próbáltam ma egyszer csepegtettem de nem javult, csak otthoni gyógymódoknál van ahol azt írják ez jó az jó, aztán máshol azt hogy az nem jó, ne. Így már nem is tudom mit tegyek. Gyógyszertárba hiába mondom hogy fáj a fülem, lehet adnak gyógyszert de ha az se segít, orvoshoz meg ugye tb miatt nem mehetek, nem tudom mit tegyek, egésznap fáj ez a hülye füllyukam. Hasogat nagyon, van hogy kicsit elviselhetőbb aztán meg felerősödik a fájdalom és megőrülök.

2021. júl. 21. 00:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz! Fül-orr-gégészetre nem kell beutaló. Ha pedig dolgoztál eddig, akkor még nagy eséllyel a tb-d is él
2021. júl. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát de ott fogadnak a Fül-orr-gégészeten úgy hogy nincs tb-m? 2 hónapja nem dolgozom, és elvileg 45 napig a munkaviszony megszünése után jár a tb még, úgy hogy biztos hogy már nincs.
2021. júl. 21. 00:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor menj el magánba. Időpontot is előbb kapsz, és ígyis úgyis fizetős lesz.
2021. júl. 21. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!