Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szivizom gyulladast mivel...

Szivizom gyulladast mivel lehetne enyhiteni?

Figyelt kérdés
Mar tobb mint egy eve szivizomgyulladassal kuzdok, amit covid fertozes utan kaptam. Nyomast erzek mindig a szivemnel idoszakosan. Van valami praktika amivel csokkenteni tudom a tuneteket? Egyaltalan fel szoktak ilyenbol gyogyulni? Azt legyszi ne irjatok hogy menjek orvoshoz, mert mar voltam kardiologusnal. Csinalt ekg t, terhelesest is, ultrahang is volt. Szerinte makk egeszseges vagyok, es sportot ajanlott.
2021. júl. 23. 11:16
 1/2 anonim ***** válasza:
45%

Ezt javaslom:

[link]


Én a fagyöngy-galagonya-fokhagyma változatát szoktam szedni, de most néztem utána, hogy mindkettőben ugyanaz van. Úgyhogy azt hiszem, én is áttérek majd erre a simára.

A fokhagyma az ereket tisztítja, karban tartja a vérnyomást, és még természetes antibiotikumot is tartalmaz.

Ha nem szimpi a készítmény, ehetsz nyersen is vajas kenyérrel például, de akkor rendszeresen kell enned, és huzamosabb ideig.


Mellette még ezt a teát javasolnám:

Bodorrózsa (Cistus incanus) levél tea


[link]


Amíg nem érzed magad jobban, addig pont a fizikai megerőltetést (sportot) nem ajánlják, utána néztem.

2021. júl. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt ment a zold 🙂
2021. júl. 23. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!