Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nemiszerv-szőrtelenítés után...

Nemiszerv-szőrtelenítés után begyulladt szőrtüszők, extrém égő, szúró fájdalom. Mivel lehetne enyhíteni?

Figyelt kérdés
Tudtok valamilyen SOS kiváltható kenőcsöt, amivel legalább holnapig kibírom orvos nélkül?

2017. okt. 8. 09:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
21%
Sajnos nem. Viseld türelemmel. A szépségnek ára van.
2017. okt. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
22%
Testápolót kenhetsz rá. Meg ne vakard.
2017. okt. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Akármilyen testápoló nem jó, mert az illatanyaga irritálni fogja. Legfeljebb olyan, amit a patikában helyben kevernek ki: színezőanyag- és illatanyagmentes.
2017. okt. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
14%
A divatnak ára van. Nem hallottad még, hogy a borotválás komoly bajt okozhat. Próbálj meg körömvirág kenőcsöt kenni rá.
2017. okt. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
40%
Aloe is jó rá.
2017. okt. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
74%
Bepanthen a legjobb. A testápolót felejtsd el.
2017. okt. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
40%
Hintopor kellett volna rá rögtön szortelenites után..
2017. okt. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

#6 hogy ez előbb nem jutott eszembe, köszönöm szépen!

Egyébként higiénia miatt álltam neki, mert amúgy szőrösen jobban beizzad meg befülled, és akkor meg attól kellemetlen meg gyullad néha be.

2017. okt. 8. 10:24
 9/20 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen! :-) Én is a magam kárán tanultam meg. Kerékpártúrára mentem terepre..szőrtelenítés után, bikinivonalat súroló kisnadrágban, de ezt még megfejeltem, egy részen kb 1,5 km tolnom kellett a bicót derékig érő zsindzsában...Mindkét lábam, combom végig tele lett vágásokkal. Hát mit mondjak este vizes lepedőbe csavarva aludtam :-)Azt hittem megpusztulok. Másnap mentem patikába és ott ajánlották:-)
2017. okt. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
76%
A higiénia miatt hülyeség a teljes szőrtelenítés mert nem okoz különös problémát a teljes szőrzet sem, a napi normális tisztálkodás mellett. Hajvágóval, szakállnyíróval pedig problémamentesen lehet karbantartani a fanszőrzetet.
2017. okt. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!