Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Honnan tudjam, hogy mi számít...

Honnan tudjam, hogy mi számít ténylegesen tünetnek (lent kifejtem)?

Figyelt kérdés

Szóval mostanság vettem észre egy tünetet, ami tipikus jele szokott lenni a hormonális problémáknak, így utánanéztem, hogy mik lehetnek még tünetek. Pl. fáradékonyság, fokozott izzadás, problémák a súllyal (nagyon nehezen fogyok), alvászavar, stb. DE ezeket kb 2-3 éve tapasztalom, és még csak 25 vagyok, arról nem is beszélve, hogy eleve nagyon stresszelő típus vagyok. Honnan tudjam, hogy ezek valóban tünetek és nem csak így működik a testem? Emiatt nem tudom, hogy mégis mit hozzak fel az orvosnak tünetként.


Sajnálom, ha hülyeségnek tűnik a kérdésem, tényleg tanácstalan vagyok. :/



2021. júl. 23. 20:21
 1/2 anonim válasza:

Valóban zavaros egy kicsit.

Ezek a tested tünetei amiket írtál . Mi más is lenne ? Valószínűleg a súlyod miatt is vannak problémák. Férfi vagy ? Van párkapcsolatod?

2021. júl. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nő vagyok, 170 cm-hez vagyok 70 kg, ami nem vészesen sok (még éppen az egészséges kategóriába esek ezzel), de jobb lenne a 60 kg körüli súly, csak nem tudok fogyni akkor se, ha számolom a kalóriákat és heti 3-4 edzésem van.

Mint írtam, az elmúlt 2-3 év alatt alakultak ki ezek, nem hirtelen egyik pillanatról a másikra. Az izzadásra is azt gondoltam, hogy csak izzadós fajta lettem felnőtt koromra. + a stresszes élemtódra gyanakodtam az alvásproblémákra és fáradtságra.

2021. júl. 23. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!