Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 42 éves nő vagyok.2005-ben...

Stneva kérdése:

42 éves nő vagyok.2005-ben epehólyag eltávolításon estem át.Most a vérképemben a következő értékek csillagozottak.GOT:41,GPT:56,GGT:58, koleszterin 5,5,eosinophil:9,2.Kicsit túlsúlyos vagyok.Nagyon rossz ez az eredmény?

Figyelt kérdés
2021. júl. 27. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vészes. A GOT, GPT GGT még 60-ig jó, koleszterin is teljesen elfogadható.
2021. júl. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gratulálok, hogy kiszedetted az egyik legfontosabb szervedet. :)


Koelszterin sosem árt, csak ha nincs belőle elég. gondolom azt is tudod, hogy életed végéig kell marha emésztőenzimeket egyél, különben nem tud mit kezdeni a szervezedet a zsírral.

2021. júl. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2/2. Te most komolyan egy laikust hibáztattál? Millió embernek veszik ki a manduláját (neked is?), epehólyagot, vakbelét, fogait stb. stb. Mind nagyon fontos az ember életében. De ha az orvos azt mondja, valamiért ki kell venni, a beteg azt közli vele, hogy nem engedi? Az orvos ért hozzá. Valamiért így ítélte meg. Súlyos elzáródást is okozhat. Miért hibáztatsz egy beteget? Kivették, mert a szakember így gondolta jónak. Te pedig egy beteget, "áldozatot" hibáztatsz? Nem gratulálok neked sem az empátiádért, sem a hibáztatásodért és másért sem. Javaslom: gondolkodj, mielőtt segítenél valakinek!
2022. szept. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem vettek ki semmit, mert nem vagyok agyatlan droid. :-)

Az orvos nem ért semmihez, csak ahhoz, hogy megnyomorítson, és ezáltal egy életen át a vevője legyél.

Abba kéne hagyni a fröcsögős, "mindenki tudja, hogy buta vagyok" tekintélyre hivatkozást, és tanulni kéne.


Ja, hogy az erőfeszítés, és elveszi az időt a f@szbuk meg hasonló fosok elől. Értem. :-)

2022. okt. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!