Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Három napja fáj a gyomor...

Három napja fáj a gyomor szájam, többször is elő fordult már ez a tünet az elmúlt hónapokban..Nem dohányzom, nem iszom, lehet mégis gyomor fekèj?

Figyelt kérdés
2021. júl. 19. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Stressz is okozhatja vagy a sok gyomorsav is.
2021. júl. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt mondanám, hogy így kezdődik a gyomorfekély és a reflux.


De ha csak hàrom napja fáj, akkor nem valószínű, hogy nagy baj van.


Reflux diétát nézz:

1. Nincs savas

2. Nincs cukros

3. Nincs szénsavas

4. Nem ehetsz paradicsomot, főleg főzve

5. Nincs alkohol


Ha ezt betartod, akkor elvileg gyorsan regenerálódik és később egy-egy alkalommal ehetsz ilyeneket.


Ezen kívül gasztroenterológushoz menj el, mert amúgy lehet baktérium fertőzés is. Arra írnak fel gyógyszert és akkor lehet, hogy később se kell szigorú diétát tartani.

2021. júl. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ 🤗 többször előfordult mostanában valószínű hogy a sok stressz más nem lehet mert január óta diétázom semmi cukor fogytam több mint 20 kilót egy éve nem cigizek nem iszok egyeltalán alkoholt a munkahelyem stresszes valószínűleg az lesz a baj de egy gasztroenterológiai rendelést meg látogatok mindenképp
2021. júl. 20. 07:51
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 Sokan amúgy puffadnak az édesítőszerektől. Nekem többek között pl. a xilittől is erősen kijön a reflux.
2021. júl. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Erre nem is gondoltam még hogy az édesítő is lehet köszi a tippet 🤗
2021. júl. 20. 12:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!