Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Semmi nem indokolja már a...

Semmi nem indokolja már a járványügyi készültséget. serinetetek sem ti már nem tennétek vissza kötelező maszk viselését?

Figyelt kérdés
2021. júl. 30. 08:38
 1/5 anonim ***** válasza:
38%

Igen nehéz kibogozni, hogy mit akarsz.


Pillanatnyilag jó a helyzet, de várhatóan hamarosan érkezik a delta variáns, így nem ártana némi óvatosság.

2021. júl. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%

Valamiért ez a vírus a nyári 3 hónap alatt nem fertőz, nem veszélyes.

Furcsasága, hogy bejön az ősz, szeptember 1. és onnantól kezdve megkezdi ő is a munkáját egészen május 31-ig.

Aki képtelen még ezek utána is észre venni, hogy a kormány 100%-ban visszaél a hatalmával, az embereket teljesen h..lyére veszi, az így járt, ő már teljesen menthetetlen, agyilag átmosták.

Az elmúlt két nyár alatt furcsa mód mindent lehetett csinálni, most oké pár kivétellel nem, viszont így is lehetett teljes életet élni.


Most is már riogatják az netes cikkek az embereket, hogy jaj, augusztus végétől már berobban a járvány, jaj a delta mutáns veszélyesebb, mint az eddigiek...stb.. komolyan, van aki még ezeket elhiszi?

2021. júl. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
A vírus biztosan pedagógus , betartja a nyari szünetet 😁😁
2021. júl. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%

"A központ kutatói szerint a delta variáns fertőzőképesebb a SARS-nál, az ebolánál, a náthánál és a szezonális influenzánál, amihez lehet hasonlítani, az a bárányhimlő."

[link]


Hűha, gyerekkoromban átestem a bárányhimlőn, nem haltam bele, túléltem mindenféle korlátozások nélkül. Náthás és influenzás se vagyok évek óta. Tényleg komolyan veszélyes lehet, ha a bárányhimlőhöz hasonlítja a CDC.

2021. júl. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
SzeretlekMagyarország??? Komolyan, mi lenne ha nem bulvársz.rtót nyomnál?
2021. júl. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!