Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért sírnak az oltatlanok,...

Miért sírnak az oltatlanok, ha nem kapnak orvosi ellátást?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt hangoztatják nem oltatnak mert az ő immunrendszerük erős, nem lesznek betegek

Nos, ha ez így van, miért fáj nekik ha nincs orvos? Hiszen ha nem betegek orvoshoz, vizsgálatokra sem kell menniük nem igaz?


2021. aug. 4. 14:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%

A betegség és az állapot két külön dolog. Ha eltörik a lábad az nem betegség ahogy egy szimpla nőgyógyászati szűrés sem betegség, viszont ha nem kapod meg akkor idővel csúnya dolgok lehetnek belőle.

Én nem oltatok de nem is sírok mert magánba járok. Ellenben akkor ne kelljen TB-t sem fizetni,

2021. aug. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Az oltatlanok is fizetik a TB-t te agyatlan! Állambácsinak NINCS JOGA semmiféle megkülönböztetésre.
2021. aug. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
Az a minimum, hogy mostantól meg kell szüntetni a TB kötelező jellegét ugyanis már nem kapják meg azt az ellátást, amiért fizetik.
2021. aug. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%

Van olyan ismerősöm aki oltatná magát, de olyan autoimmun betegsége van ami miatt nem lehet.

De cserébe 2 hetente kórházba kell járnia mindenféle vizsgálatokra, és nagyon megnehezíti neki ez az egész oltott vagy sem mizéria.


Aki viszont oltathatna, de nem teszi, azt én sem értem miért sír 🙂

2021. aug. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

1es, ilyen esetekben el is látnak.


De nem erről szólt a kérdés. Ha olyan hiperszuper az immunrendszerük mint állítják, akkor semmilyen betegséget nem kapnak el, akkor minek akarnak beülni traccspartizni az orvoshoz? Vagy a csodásan erős immunrendszerük kiválogatja hogy csak coviddal nem fertőződhetnek meg minden más esetben kidőlnek?


Nevetséges ezzel dobálózni.

2021. aug. 4. 14:44
 6/14 anonim ***** válasza:
59%

Mi ez a sok oltatlanokat nem látnak el kérdés itt ma??

Tegnap voltam orvosnál oltatlan vagyok és elláttak.

Mindenhol ellátnak mindenkit, egyedül a műtétek vannak oltáshoz vagy negatív teszthez kötve.

2021. aug. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
40%

Nem azt hangoztatják! Ellenkezőleg, allergiásak sok mindenre, épp, hogy gyenge az immunrendszerük!

Nem hallasz több száz súlyos következményt, akik bátran és büszkén beoltatták magukat? Fiatalok is haltak meg tőle 1-2 nap múlva.

2021. aug. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

#1: A sürgősségi ellátásra nem vonatkozik.

#4: Aki egészségügyi okból nem oltható, annak finanszírozzák a tesztet.

2021. aug. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
31%
#7: Tudsz konkrét példát mondani ilyen bizonyított halálesetekre, ahol fiatalok haltak bele, egy-két nappal oltás után?
2021. aug. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Nálunk fizetni kell a tesztért mert a kórház nem tudja finanszírozni

#4es voltam

2021. aug. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!