Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Erőteljes hányás hatására el...

Erőteljes hányás hatására el tudnak mozdulni a belső szervek?

Figyelt kérdés
Nemrég voltam buliban,és másnaposságomban valami brutálisat hánytam,azthittem kiszakad a mellkasom,és azóta is fáj a gyomrom meg a mellkasom...A hasi ultrahang,röngten,meg a CT negatív lett,de mégis fáj...Lehet hogy valami ín vagy izom gyulladt be a megerőltetés hatására vagy mi lehet a baj?

2021. aug. 8. 19:58
 1/4 A kérdező kommentje:
Jah ez volt kb 1 hónapja...
2021. aug. 8. 19:58
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Pár éve karácsonykor össze vissza zabáltam, na utána hánytam egy brutálisat és napokig fájt a mellkasom, gondolom az izmok meg minden meg lett eröltetve. Azt sem érzed hogy enyhülne a fájdalom? Ugyanolyan erősségű mint mondjuk rögtön másnap?
2021. aug. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
29%

a nyelőcső repedhet meg, ionveszteseg miatt hirtelen szivhalal



De ezek nagyon ritkák. Nálad nem hinném hogy bármi baj lehet

2021. aug. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
39%
3-asra ne hallgass, amit mond, az egy bulimiában, igen, egyszeri hányásnál semm bajod nem lesz.
2021. aug. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!