Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi okozhatja? Hirtelen...

Mi okozhatja? Hirtelen vernyomas eses? Vagy szorongas?

Figyelt kérdés

A mai nap, kaja utan setaltam, es ereztem hogy ramtor egy kis rosszullet. Aztan ez egyre erosodott. Szedultem, vert a viz, hirtelen elgyengultem es legszivesebben leultem volna valahova mert ufy ereztem nincs erom tartani magam. Ez kb 10 percig tartott majd utanna folyamatos faradtsag erzet.

Amit tudni kell, szedek egy kb negyednyi Coverexet mert parszor ingadozott kicsit a vernsomasom mikor a 24 oras rajta volt. Akkor a plafon 154/84 volt. A masik hogy manapsag ezek miatt elegge sokat ragodok ezeken s rosszulleteken. Panik? Vagy a vernyomasom eshetett le?

Egyebkent 22 eves vagyok


2021. aug. 9. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Vércukor. inzulin jut eszembe.
2021. aug. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igazabol, meglehet. Azt sajnos nem tudom mérni. Habár voltam laborvizsgálaton, ott ha gáz lett volna valószinüleg kiderült volna. Az értékek úgyahogy rendben voltak, nyilvan nem mind de azok eppencsak egy kevéssel tértek el.

Meg gondolok a stresszre panikra is. Sokat van hogy ramtor a legszomj vagy, mellkas szuras, holott elvileg minden rendben velem testileg.

Megprobalok heti parszor eljarni futni es kerulni ezeket a gondolatokat, aztan hatha elmulna ez is.

2021. aug. 9. 21:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy még esetleg
2021. aug. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!