Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek gyógyszerek...

Szerintetek gyógyszerek mellékhatása miatt lehez büfögni?

Figyelt kérdés
2021. aug. 21. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha savat csinál a gyógyszer ( milyen gyógyszer/ek? ) akkor lehetséges
2021. aug. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Volt: sok doritricin, férgesseg ellen 1sb decaris, lorsestin , valami meducain vagy mi pár darab az is olyan mint a doritricin, pár pantoprazol de elv foloslegesen azt ja, meg levaken stresszoldó es corsodly annyira fosok remélem nem vagyok refluxos xd azt mondjak hogy nem dehat
2021. aug. 21. 14:31
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazából szinte hangtalanok a büfögéseim
2021. aug. 21. 14:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Rágós/szopogatótablettákkal a nyállal együtt mehet le némi levegő.
2021. aug. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
16 éves gyerek vagyok, ezelőtt semmi bajom se volt születésem óta. Mennyi esélyem van rá hogy refluxos vagyok? Nagyon félek
2021. aug. 21. 14:42
 6/8 anonim ***** válasza:

A refluxnak vannak egyéb más tünetei is, nem csak a büfögés.

Mást is tapasztalsz, ami arra utalna?

2021. aug. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szájszárazság, volt lapocka fájdalom de az elmúlt, hányinger és ja, néha szúró érzés mikor szénsavast iszok de mivel ritkán iszok már lehet azért, éves vagy kávé vagy valani után kis köhögés, és ja, meg kemény a gyomrom ugy érzem tapintásra de mindenki azon röhög, azt mondják biztos hogy a gyógyszerek mellékhatása, doki se mondta hogy reflux dehát..
2021. aug. 21. 15:07
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja a hányinger pl kólától elmulik
2021. aug. 21. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!