Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Emésztési, gyomor, bél probléma ?

Emésztési, gyomor, bél probléma ?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szóval az lenne a kérdés , mi okozhat tünetet nálam ? Olyan mintha néha megállna az emésztésem.. ilyen gombóc szerű érzéshez hasonlítanám a gyomrom vagy beleimben… utána ha mondjuk elmegyek zuhanyozni… akkor érzem hogy megmozdul valami, és jobb lesz kicsit.


Ez az állapot okoz nálam ilyen fura közérzetet, szédülést …



2021. aug. 22. 17:13
 1/5 A kérdező kommentje:
Pénteken, megyek Gasztroenterologushoz, csak addig hátha tud valaki valamit mondani, mert nem bírom már :(.
2021. aug. 22. 17:13
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Érdemes a rostos ételekkel is próbálkozni az egy picit segíti az emésztést.
2021. aug. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Én minden nap ittam egy Actimelt. Ma már csak nehéz kaják után szoktam és minden ok.
2021. aug. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat , szoktam elég sok rostot fogyasztani, mivel eszek gyümölcsöt meg zabot is 😄.


Actimel segített neked ? :O

2021. aug. 22. 18:06
 5/5 anonim ***** válasza:
89%
Igen. Próbáld ki mondjuk egy héten át. Nem nagy összeg. 1dl az egész. Két korty. Az íze is jó.
2021. aug. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!