Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés

Mitől lehetnek ezek a problémák?

Nem tudom hol kezdjem..

Már egy ideje észrevettem azt, hogy ha a hátamon fekszem, akkor fáj a hasam, és ezt már nem tudom hová tenni..

És mostanában előjött az is, hogy egyre többet fáj a hasam. Akár evés előtt akár evés után, van hogy hányingerem van, de az nagyon ritkán. Inkább csak a közérzetem rossz nagyon. Olyan érzés ez a has fájás, mintha üres lenne folyamatosan a hasam, de evés után is.

Már aludni se tudok ezektől rendesen.

Esetleg bármi ötlet? 17/L

Keress kérdéseket hasonló témákban: hasfájás, folyamatosan, lány, emésztési zavarok, gyomor, has, stressz

ápr. 30. 19:07  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Gerinc problémák miat van másnak is problémája a párkapcsolatába?
Hólyagtükrözés, volt valakinek?
Székelési problémák?
Gyomorptoblèmákkal szedett valaki Roaccutant/Sotretet/Imertát (izotretinoint)?
Vizeletürítési problémák mitől lehetnek?
Akut hallásvesztésem volt bő egy évvel ezelőtt,4-5 napig feküdtem a kórházban, infúzót kaptam (nootropil, szteroid, meg még nem tudom mit). A hallásom visszatért, rendben van. De...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!